Aksabet ödemeleri yapıyor mu

Aksabet ödemeleri yapıyor mu

Aksabet ödemeleri yapıyor mu problemsiz ödeme yapmaktadır.Aksabet sitesi ile ilgili şikayetler arasında ödeme hakkında şikayetler de mevcut. Fakat bu şikayetler diğer sitelere göre daha azdır.

Aksabet Üye Nasıl Olunur

Aksabet sitesine üye olmak son derece basittir. Peki nasıl mı? Aşağıda sizler içinAksabet üyelik prosedürlerini adım adım anlattık. Bu adımları izleyerekAksabet sitesinde artık sizlerde bir hesaba sahip olacaksınız.

 • İlk olarak ”Aksabet Giriş Adresi ” sayfamızdan güncel adrese ulaşın.
 • Siteye giriş yaptıktan sonra sağ üst bölümde bulunan ” ÜYE OL ” düğmesine tıklayın.
 • Karşınıza gelen sayfadan ” hesap bilgileri, şahsi bilgiler ” bölümlerini kusursuz biçimde doldurun.
 • Tüm bilgileri doldurduktan sonra son olarak ” üye ol ” düğmesine tıklatın ve prosedürü tamamlayın.

yukarıdaki adımları gerçekleştirdiğinizde Aksabet hesabınıza aktif hale getirilecektir. Üye olurken kullandığınız bilgilerin lütfen doğru ve size ait olmasından emin olun. Bazı olağan dışı durumlarda sizlerden hesap doğruluğunu sağlaması istenebilir. Bu nedenle bilgilerinizin doğru ve ulaşılabilir olması çok önemlidir.

Aksabet Üyelik İşlemleri Resimli Anlatım

Yukarıda sizlereAksabet sitesinin kayıt prosedürlerini yazılı olarak anlatmıştık. Aşağıdaki resimlerde de adım adım resimli olarakAksabet üyelik prosedürlerini görebilirsiniz;

 • Bu resimde de görebileceğiniz gibi ilk önce siteye giriş yaparak ” ÜYE OL ” düğmesine tıklayın.
 • Üye ol düğmesine tıkladıktan sonra karşınıza 3 adet form bulunan bir üyelik ekranı gelecektir. Öncelikle aşağıdaki resimde ki formu doldurun.
 • İlk formda bulunan ” şahsi bilgiler ” kısmını tamamıyla doğru ve size ait olacak biçimde doldurun. Bu formu doldurduktan hemen sonra tam yanı sıra bulunan hesap bilgileri formuna geçiş yapın.
 • Hesap bilgileri formunda da üye girişi yaparken kullanacağınız bilgiler sizden istenmektedir. Bu formu da kusursuz ve doğru biçimde doldurduktan sonra son olarak aşağıdaki resimde ki gibi kuralları onaylama prosedürünü gerçekleştirin.
 • Aksabet’in kural ve şartlarını okuduğunuzu ve onayladığınızı belirten kutucuğu işaretledikten sonra ” üye ol ” düğmesine tıklayarak prosedürü tamamlayın.
 • Bu prosedürler sonrasında sizden sms ya da e-posta doğruluğunu sağlaması istenebilir. Bu doğruluğunu sağlamayı da gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Aksabet Para Çekme Yöntemleri

Aksabet yatırım prosedürlerinde olduğu gibi para çekme prosedürlerinde de epey kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. Çekim teknikleri opsiyonu az olsa da sunulan hizmet son derece iyi ve güvenilirdir. Çekim istekleriniz oluşturulduktan sonra finans ekibi tarafından kontrol edilerek onaylanmaktadır.

Aksabet para çekme prosedürleri sırasında yatırım da olduğu gibi limitler mevcuttur. Bu limitin altındaki çekim istekleri sistem tarafından kendiliğinden reddedilmektedir. Bu nedenle lütfen limitler doğrultusunda isteklerinizi oluşturunuz.

Aksabet Para Çekme Nasıl Yapılır

Aksabet para çekme prosedürü oluşturmak yatırım prosedürü gibi son derece kolaydır. Aşağıda belirtilen adımları izleyerekAksabet para çekme prosedürlerinizi gerçekleştirebilirsiniz;

 • Aksabet sitesinin güncel adresine giriş yapın.
 • Site üzerinden çekim yapacağınız hesaba üye girişi gerçekleştirin.
 • Sonrasında ise site üzerinden ” Hesabım > Para Çekme ” sayfasını takip edin.
 • Bu ekrandan bir ödeme tekniği seçin ve çekim yapacağınız miktarı belirtin.
 • Son olarak ödeme tekniği için istenilen bütün bilgileri doldurun.

yukarıdaki adımları gerçekleştirdikten sonra çekim isteğinizi oluşturmanız yeterli olacaktır.

Aksabet üzerinden oluşturulan çekim istekleri finans ekipleri tarafından kontrol edilerek onaylanmaktadır.Aksabet çekim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şey limitlerdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*